3902 838 0917 مشاوره

فرم مشاوره مهاجرت و ارزیابی

موسسه حقوقی زیتون جهت تسریع در روند مشاوره و همچنین تسهیل روند درخواست مشاوره شما عزیزان فرم ارزیابی و مشاوره مهاجرت رایگان را در دسترس علاقه مندان قرار داده است. از طریق فرم مشاوره مهاجرت زیر شما می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن مشاوره تلفنی شوید.

نکته مهمی که در اینجا وجود دارد این است که هر چه اطلاعات شما دقیق تر و کامل تر باشد مشاوره مهاجرتی بهتری خواهید داشت. بنابراین از شما تقاضا داریم که با دقت کامل فرم زیر را تکمیل نمایید.

چرا به مشاوره مهاجرت نیاز داریم؟

مشاوره مهاجرت مهم ترین پیش نیاز مهاجرت است. مهاجرت موضوع مهمی است که هیچگاه نباید بدون اطلاعات و دانش کافی وارد پروسه آن شد. مسائل مهاجرتی آنقدر گسترده است که ممکن است خیلی موضوعات از دید شما پنهان بماند. داشتن یک مشاوره مهاجرتی خوب می تواند تا حد زیادی مانع بوجود آمدن بسیاری از این مسائل شود. البته این موضوع هم نباید نادیده گرفته شود که حتما باید از افراد و شرکت های معتبر مشاوره بگیرید.

موضوع مهاجرت دو جنبه مثبت و منفی خواهد داشت که در صورت داشتن مشاوره خوب، درست و دقیق می تواند باعث اتفاقات مثبت در آینده شود. بنابراین همانقدر که مشاوره خوب می تواند مسیر زندگی شما را در جهت مثبت دگرگون کند به همان اندازه هم مشاوره بد و اشتباه می تواند زندگی شما را به مسیر بدی هدایت کند که تا پایان عمر بر روی زندگی شما تاثیر منفی بگذارد.

چگونه یک مشاوره مهاجرتی خوب داشته باشیم؟

اولین موضوعی که در یک مشاوره مهاجرت باید در نظر بگیرید حسن شهرت و سابقه شخص و یا شرکتی است که می خواهید از آن مشاوره دریافت کنید.  موضوع بعدی که باید آن را مد نظر قرار دهید شناخت توانمندی های خودتان است.

ذکر این موضوع به این دلیل است که در اکثر موارد قرار است شما وارد یک کشور پیشرفته تر و صنعتی با یک فرهنگ و زبان دیگر شوید. به همین دلیل شما باید هم زبان و فرهنگ آن کشور را یاد بگیرید و هم از لحاظ علمی و کاری خود را به سطح آن کشور برسانید تا بتوانید زندگی خوب و مرفه ای را داشته باشید. این موضوع مسلما دشواری های خود را دارد اما هدف از مهاجرت هم ارتقاء سطح زندگی است و هیچ بهبودی بدون زحمت و تلاش امکان پذیر نیست.

در نهایت برای داشتن یک مشاوره مهاجرت خوب باید مقصد خود را برای مهاجرت تعیین کنید. منظور از مقصد، کشوری است که برای مهاجرت انتخاب می کنید. به شدت به شما توصیه می کنیم که قبل از جلسه مشاوره، مقداری مطالعه داشته باشید تا بتوانید در هنگام مشاوره مهاجرت اطلاعات مهم تر را از مشاور دریافت کنید و وقت شما صرف مسائل عمومی و ساده نشود.

از طریق فرم زیر می توانید با ما در تماس باشید.

نام و نام خانوادگی : *  

شماره تماس : *  

سن : *  

آخرین مدرک تحصیلی :

رشته تحصیلی : *  

وضعیت تاهل :

وضعیت مدرک زبان :

سابقه کاری :

کشور مورد نظر : *  

نوع مشاوره درخواستی :

آدرس ارتباطی ما

آدرس : شیراز، معالی آباد، نبش خیابان رهبرماه، مجتمع تجاری آفتاب فارس، طبقه 3 اداری، واحد 510

شماره تماس : 09178383902 و 07136257743

ساعات کاری :

شنبه تا چهارشنبه : 9:00 صبح الی 18:00 عصر
پنج شنبه ها : 9:00 صبح الی 15:00 ظهر