3902 838 0917 مشاوره

رشد شتابنده ی پیشرفت تکنولوژی در دهه های اخیر، به میزانی فزاینده و چشمگیر بوده که تاثیرات آن در همه ابعاد زندگی انسانی مشهود است. بالا رفتن میزان دسترسی به امکانات رفاهی، آموزشی، پزشکی و بهداشتی، ارتباطی و ... عموما به عنوان مزایای این رشد در نظر گرفته می­شود. از سویی دیگر خام­اندیشی است اگر تمدن جدید را یکسره دارای مزایای مطلق بینگاریم. رشد روزافزون جمعیت موجب طرح موضوعاتی جدید شده که جهت جلوگیری از بروز معضلات پس از آن، تدوین قوانین کمکی بزرگ به جامعه بشری است، که این امر ابتدایی ترین گام در جهت نظم بخشیدن در جوامع بشمار می آید و اهمیت پیاده سازی و کنترل بر اجرای درست این قوانین را نمیتوان نادیده گرفت که ارکان دولتی و غیر دولتی ملزم به رسیدگی به این مهم می باشند در نتیجه، صیانت از بقای یک کسب و کار در قالب فعالیت تجاری مدرن، صیانت از حقانیت یک شخصیت حقیقی در امور حقوقی، دستیابی به عدالت اجتماعی و آگاهی عموم مردم جامعه نسبت به آثار قوانین در امور روزمره­شان و رسیدگی به دیگر مواردی که اهمیت آثار قوانین بر زندگی را یادآور می­شود، مستلزم اشراف به عملکرد قوانین و محدودیت های ناشی از آن می باشد لذا یک نهاد حقوقی موظف است که اهداف خود را در راستای ایجاد چتری حمایتی در جهت رشد و شکوفایی فعالیت های تجاری اشخاص حقیقی و حقوقی و حل و فصل امور حقوقی جامعه تهیه و تنظیم نماید.

معرفی معاونت حقوقی هلدینگ امیدجوانان (موسسه حقوقی عدالت گستران زیتون)

با توجه به سیاست های بنیادین هلدینگ مبنی بر تخصص­گرایی در تمام سطوح بسیار خرد تا بسیار کلان، ازآنجایی که شرکت­های معاونت در ساختار هلدینگ نزدیکترین ارتباط با شرکت مادر را دارند لذا فعالیت­های معاونت حقوقی به صورت همکاری­های مشترک با شرکای تجاری، در قالب شخصیت های حقوقی درون یا برون سازمانی صورت می­پذیرد که انتخاب مدل همکاری بر اساس شرایط احراز و استاندارد های تعریف شده از جانب هلدینگ می­باشد.

  خدمات معاونت حقوقی هلدینگ امید جوانان(موسسه عدالت گستران زیتون)

ثبتی و مجوزات شامل: قوانین شرکت ها بر اساس ثبت و تغییرات داخلی و بین المللی، مالکیت معنوی و محافظت از داده ها، ورشکستگی و تجدید ساختار و سازماندهی مجدد، ادغام شرکتها (هلدینگ، کنسرسیوم، جوینت ونچر)، مجوزهای ملکی و شرکت ها، تجارت الکترونیک

قرارداد و مستندسازی شامل: قراردادهای تجاری، قراردادهای ملکی، قراردادهای نیروی انسانی، قراردادهای بین الملل

امور سهام شامل: توافقنامه ها و آیین نامه های سهامداری، ارزش گذاری سهام، رشد سهام، عرضه در بازارهای مالی

املاک و مستغلات شامل: اختلافات مالی املاک، اختلافات پیمانکاری در ساخت، ادعای مالکیت، مجوزهای ملکی، توسعه املاک

دعاوی و داوری شامل: دعاوی تجاری، دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، داوری و میانجیگری

بین الملل شامل: همکاری و ارتباطات حقوقی بین المللی

آدرس ارتباطی ما

آدرس : شیراز، معالی آباد، نبش خیابان رهبرماه، مجتمع تجاری آفتاب فارس، طبقه 3 اداری، واحد 510

شماره تماس : 09178383902 و 07136257743

ساعات کاری :

شنبه تا چهارشنبه : 9:00 صبح الی 18:00 عصر
پنج شنبه ها : 9:00 صبح الی 15:00 ظهر